Mamo, chyba założę bloga

Dzień dobry, a może dobry wieczór,

dziś powiedziałam sobie: spróbuje, zrobię to, zacznę dzielić się z innymi moją pasją, no i padło zdanie, Mamo chyba założę bloga. "Chyba" zmieniło się bardzo szybko w "na pewno" i tak właśnie jestem Ja, Bugs, Ja, Ewa. Witam Cię serdecznie i zapraszam w krótką podróż po moim świecie. 
Zastanawiałam się jak zacząć pisać bloga, czy napisać kilka słów czy od razu przejść do konkretów i stwierdziłam, że pierwsza opcja jest bardziej naturalna. Chciałabym na początek odpowiedzieć na proste trzy pytania.

1. Dlaczego Bugsowy makeupowy?
No cóż mogłabym tu wymyślać przeróżne historie typu, Królik Bugs to moja ulubiona postać animowana, jest taki zabawny, lubię jak On marchewki (w końcu Ewka marchewka) itd. itd. Ale odpowiedź jest jedna: Bugsem nazwał mnie mój Chłopak i tak już zostało. Nie mogłam inaczej nazwać mojego bloga :D. 
2. O czym będzie mój blog? 
Jak sama nazwa wskazuje o moim makeupie, Bugsowym makeupie, który jest na razie bardzo amatorski, ale jak to głosi genialne przysłowie: trening czyni mistrza! 
3. Chciałabym aby mój blog...?
Stał się dla mnie i dla Was przestrzeżeniom na dzielenie się swoim doświadczeniem, pomysłami, pasją!  Aby był odskocznią od codziennego chaosu, aby stał się narzędziem na poznanie zwariowanych na punkcie makijażu Osób.

Co przyniesie czas, zobaczymy, czy sprawdzę się jako bloger zobaczymy. Zawsze warto stawiać przed sobą nowe wyzwania i z tym zdaniem Was dziś pozostawię.  :-)

Z marchewkowym pozdrowieniem,
eBugs

Udostępnij ten post

4 komentarze :

  1. Powodzenia i wytrwałości w blogowaniu :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Wytrwałości Kochana i mam nadzieję, że blogowanie będzie sprawiało Ci przyjemność. :)

    OdpowiedzUsuń